+38 (098) 365 66 66+38 (050) 744 66 66

Перелік виробників, з якими працює компанія

Перелік
виробників, з якими працює компанія

impo - туреччина

impo - туреччина

 Компанія IMPO, заснована у 1969 році, є підприємством, що спеціалізується на виробництві занурювальних електродвигунів і насосів для використання у промисловості, комунальному та сільському господарстві, та гірничодобувній промисловості. 

       Використовуючи найсучасніші технології як у розробці, так і у виробництві, промислові переваги ІМПО полягають у винятковій якості, високій виробничій потужності, широкому асортименті продукції та дуже демократичних цінах.        
       Багаторічний досвід довів, що єдиний спосіб підтримувати високу якість торгової марки ІМПО- це виробляти турецькі насоси власними силами.

VESTAPOMP - Туреччина

VESTAPOMP - Туреччина

Компанія VESTAPOMP це турецький виробник насосного обладнання, який має більше ніж 25-річний досвід у галузі виробництва насосів. 
       Компанія пропонує широкий асортимент насосів для різних секторів, таких як промисловість, будівництво, сільське господарство та інші.
       Компанія Вестапомп забезпечує якість своєї продукції за допомогою сучасних технологій та високоякісних матеріалів.
       Слова “насоси Туреччина” вже давно стали символом справжньої європейської якості, та користуються повагою та попитом в усьому світі.

HYDROPOMPE s.r.l. - Італія 

HYDROPOMPE s.r.l. - Італія 

Компанія “Hydropompe s.r.l.” – це виробник з більше ніж 40-річною історією, що створює найкращи електрични дренажні насоси, які визнав весь світ.
      “Hydropompe – насоси Італія” займається розробкою, проектуванням і впровадженням інструментів для дренажу води, особливо занурювальних насосів.
      Компанія Hydropompe, заснована в 70-х роках минулого століття в Понте-нелле-Альпі, в самому серці національного парку Доломітові Альпи Беллуно, виробляє і продає по всьому світу широкий спектр рішень для перекачування водоносних потоків: занурювальні насоси та дренажні водяні насоси.

VARISCO s.r.l. - Італія 

VARISCO s.r.l. - Італія 

Компанія “Varisco” – це відомий виробник насосів з Італії, який спеціалізується на виробництві високоякісного насосного обладнання для промислових, сільськогосподарських та муніципальних застосувань. Хоча сама компанія була заснована в 1932 році, вона почала виробництво насосів лише у 1948 році.Насоси “Варіско” відомі своєю високою надійністю та довговічністю завдяки використанню передових технологій та матеріалів.  Якщо Ви плануєте насоси Італія купити, то саме насоси “Varisco” – це гарний вибір. Ви можете знайти широкий асортимент насосного обладнання на офіційному сайті компанії або у місцевих дистриб’юторів. 

       Крім того, ви можете звернутися безпосередньо до компанії “Varisco” для отримання детальної інформації про їхні продукти та замовити необхідну модель насосу для своїх потреб.

Залишити заявку