Наша мета — надавати якісні продукти та послуги нашим клієнтам.

Varisco S.r.l. - Іtalia

       Компанія "Varisco" - це відомий виробник насосів з Італії, який спеціалізується на виробництві високоякісного насосного обладнання для промислових, сільськогосподарських та муніципальних застосувань. Хоча сама компанія була заснована в 1932 році, вона почала виробництво насосів лише у 1948 році.
       Насоси "Варіско" відомі своєю високою надійністю та довговічністю завдяки використанню передових технологій та матеріалів.
       Якщо Ви плануєте насоси Італія купити, то саме насоси "Varisco" - це гарний вибір. Ви можете знайти широкий асортимент насосного обладнання на офіційному сайті компанії або у місцевих дистриб'юторів.
       Крім того, ви можете звернутися безпосередньо до компанії "Varisco" для отримання детальної інформації про їхні продукти та замовити необхідну модель насосу для своїх потреб.
Надійність продукції перевіряється у внутрішньому науково-дослідному центрі. Отримайте підтримку від наших експертів, щоб вибрати правильний насос для ваших потреб. Отримайте консультацію та спеціалізовану технічну допомогу від наших професіоналів.

Відвантаження обладнання зі складу у Києві

Каталог НАСОСНОГО ОБЛАДНАННЯ

СЕРІЯ J Самовсмоктувальні відцентрові насоси

СЕРІЯ ST-R Самовсмоктувальні сміттєві насоси

СЕРІЯ G Об'ємні зовнішні шестеренні насоси

V SAXMAG СЕРІЯ Насоси з магнітним приводом

СЕРІЯ V Об’ємні шестеренчасті насоси

СЕРІЯ LB Самовсмоктувальні мембранні насоси

Гвинтові насоси
серії
VULCAN

СЕРІЯ VAR Самовсмоктуючі мотопомпи

Пошук товару