Наша мета — надавати якісні продукти та послуги нашим клієнтам.

Компанія Hydropompe Srl - Італія

Hydropompe - це виробник з більше ніж 40 - річною історією, що створює найкращи електрични дренажні насоси, які визнав весь світ.
Компанія Hydropompe Srl займається розробкою, проектуванням і впровадженням інструментів для дренажу води, особливо занурювальних насосів.
Hydropompe, заснована в 70-х роках минулого століття в Понте-нелле-Альпі, в самому серці національного парку Доломітові Альпи Беллуно, виробляє і продає по всьому світу широкий спектр рішень для перекачування водоносних потоків: занурювальні насоси та дренажні водяні насоси.
Наші насоси індивідуально реагують на будь-які потреби, забезпечуючи найвищу якість і відмінне обслуговування клієнтів. Hydropompe srl була заснована більше сорока років тому, спрямовуючи свою діяльність на сферу металообробки та роботи з верстатами.
Спеціалізуємся на проектуванні та будівництві насосів і занурювальних насосів для важких умов експлуатації, таких як перекачування та обробка осаду, виїмка керну та глибока виїмка.
Спеціалізація, яку одразу привітав ринок електричних занурювальних насосів і яка продовжує відрізняти нашу роботу. Постійний пошук дизайну та конструкції електричних насосів, придатних для роботи в найважчих умовах, дозволив нам отримати навички проектування та виробництва занурювальних насосів для дренажу та очищення білих і чорних вод, як для цивільного, так і для промислового використання.
Компанія відома на міжнародному ринку завдяки якості наших заглибних насосів.

Відвантаження обладнання зі складу у Києві

Каталог НАСОСНОГО ОБЛАДНАННЯ

Заглибні електронасоси для
чистої води

Заглибні електронасоси для
брудної води

Заглибні електронасоси для
каналізації

Заглибні для води з абразивними речовинами

Пошук товару