Група Компаній «ПАНДА»

       На сьогоднішній день ми є одними із найбільших постачальників насосного обладнання на території України. Постійно розширюючи перелік пропонованого обладнання та маючи необхідний товарний запас, оперативно здійснюємо постачання продукції.
       Група Компаній «ПАНДА» успішно працює на українському ринку з 1995 року, завоювавши за цей час довіру своїх клієнтів якістю своєї продукції, демократичними цінами та високим рівнем сервісу.
       Наші спеціалісти проводять консультування клієнтів з питань підбору, експлуатації, технічних характеристик насосів. Здійснюємо комплексний гарантійний та післягарантійний ремонт і сервісне обслуговування насосного обладнання. Працює стенд для випробування насосів.
       Гнучка цінова політика, якісне обслуговування та індивідуальний підхід до кожного клієнта дозволили нам придбати ділових партнерів із різних галузей у багатьох областях України. Принципи та позиції нашої організації націлені на розвиток міцних та довготривалих відносин.
       У зв’язку з прагненням України до європейського майбутнього, враховуючи також переорієнтування ринку, наша компанія прагне задовільнити ринок насосів продукцією європейського виробництва. Якість насосів підтверджено багатьма міжнародними сертифікатами.
       Якщо Вам потрібно купити насоси або електронасоси, Вам необхідно звернутися до спеціалізованого магазину насосного обладнання. У таких магазинах Ви зможете знайти великий вибір насосів різних типів та призначень, від промислових насосів для водопостачання та каналізації до насосів для водяних систем в домашньому господарстві.
       Магазин насосів має багато переваг перед звичайними магазинами будівельних матеріалів чи гіпермаркетами. Перш за все, спеціалізований магазин зазвичай має більший вибір насосного обладнання та знає більше про технічні характеристики кожного насосу. Також, фахівці магазину зможуть допомогти Вам вибрати оптимальний насос для Ваших потреб, враховуючи місце встановлення та максимальну продуктивність.
İMPO Motor Pompa - Туреччина

İMPO Motor Pompa - Туреччина

Компанія Impo входить до орбіти світового лідера виробників свердловинних насосів та занурювальних двигунів – Концерну Franklin Electric - США.
Кожен продукт IMPO доходить до наших клієнтів після повного контролю якості та випробувань.
Докладніше
Hydropompe Srl - Італія

Hydropompe Srl - Італія

Hydropompe - це виробник з більше ніж 40 - річною історією, що створює найкращи електрични дренажні насоси, які визнав весь світ.
Компанія Hydropompe Srl займається розробкою, проектуванням і впровадженням інструментів для дренажу води, особливо занурювальних насосів.
ДОКЛАДНІШЕ
E-tech - Італія

E-tech - Італія

Насосні системи E-tech складаються з ідеально відповідних компонентів від двигунів і насосів до приводів і елементів керування для підвищення ефективності, безпеки та терміну служби.
Щоб отримати найкращу цінність для наших клієнтів, компанія E-tech, концерну Franklin Electric,  обіцяє забезпечити якість, доступність, сервіс та інновації.
Докладніше
Vestapompe - Туреччина

Vestapompe - Туреччина

Компанія VESTAPOMP розробляє та виробляє різні моделі насосів для використання в різних галузях промисловості.
Продукція VESTAPOMP використовується в країнах Європейського Союзу, Близького Сходу та СНД, і кількість країн, які вибирають нас, також збільшується з кожним роком.
Докладніше
VARISCO - Італія

VARISCO - Італія

Заснована в 1932 році компанія Varisco S.r.l. зарекомендувала себе на міжнародному рівні для розробки та виробництва високонадійних насосів.
Завдяки синергії між внутрішніми навичками та великим досвідом у цій галузі, Varisco може надавати ефективні послуги та спеціальну допомогу для вибору, встановлення та обслуговування найкращого насосного рішення.
Докладніше

Відвантаження обладнання зі складу у Києві

Каталог НАСОСНОГО ОБЛАДНАННЯ

Група Компаній "ПАНДА"

Ми один з найбільших постачальників насосного обладнання

Офіційний представник заводів-виробників Туреччини, Молдови, України та Італії.
 • IMPO - США
 • VESTAPOMP - Туреччина;
 • Hydropompe Srl - Італія;
 • АО «Молдовахидромаш»;
 • Varisco S.r.l. - Італія;
 • E-tech - Італія.
Докладніше про нас
Проведення консультацій щодо підбору насосного обладнання

Проведення консультацій щодо підбору насосного обладнання

 • підбір насосів;
 • консультації щодо підбору насосів;
 • продаж насосів;
 • доставка;
 • гарантія;
 • монтаж;
 • сервісне обслуговування;
 • ремонт;
 • післягарантійне обслуговування.
Докладніше
Випробувальний стенд - контролю якості реалізованих і відремонтованих насосів

Випробувальний стенд - контролю якості реалізованих і відремонтованих насосів

Стенд оснащений сучасним обладнанням: електронною станцією управління та захисту останнього покоління, точним імпульсним турбінним лічильником рідини (Cosmos WPD 100 Німеччина-Словаччина), фільтром рідини – що дозволяє зняти точні показання насоса, що випробовується, за всіма параметрами.
Докладніше

Пошук товару